לבנות עסק מצליח בשנה מהבית

הצטרפו אלינו עוד היום ולמדו איך ליצור הכנסה גבוהה וגם פסיבית לשנים הבאות!

ברוכים הבאים לסטארסלייק

חשוב לנו שתבינו מי אנחנו ומה מיוחד בנו

סטארסלייק היא החברה הראשונה בעולם המפעילה אתר לדירוג עסקים ומכירת שירותים ומוצרים עם ליווי שיווקי, עסקי ומקצועי! המודל החברתי שלנו מאפשר לחברה לחסוך את ההוצאות הקיימות בחברות המסורתיות, ע"י שיתוף פעולה בין כלל היזמים בחברה. יחד יזמי החברה מובילים ומקדמים את החברה ברשת ומתחלקים ברווחיה מכל עסקה המתבצעת באתר החברה.

 

סטארסלייק היא החברה הראשונה בישראל המפעילה פלטפורמת דירוג עסקים למסחר דיגיטלי עם ליווי שיווקי, עסקי ומקצועי למגוון תחומי עסקים, במנועי החיפוש וברשתות החברתיות. ישנו מצב נתון בעולם העסקים: רוב העסקים לא מפרסמים ברשת את עסקיהם, מכוון שיש להם חוסר מודעות לחשיבות הפרסום והשיווק, לחלקם בניית אתר זאת הוצאה גדולה מידי, וגם ההוצאה עבור פרסום ושיווק חודשי לא באה בחשבון. גרוע מזה, יש ביניהם כאלה שמביעים אי אמון בשיווק מכוון שהיו מי שהבטיחו להם תוצאות והם נחלו איתם כישלון. 

יזמי סטארסלייק הבינו את הבעיות העומדות בפני רוב בעלי העסקים ומתוך ניסיון העבודה שלהם עם מגוון רחב של העסקים הם ידעו גם מה צריך להיות הפתרון האולטימטיבי עבורם כדי שלהם תהיה את היכולת להרוויח ולהצליח עם העסק שלהם. החלק הטכני מהפתרון של סטארסלייק הוא להעניק לכל עסק מיני אתר בתוך מותג ענק בו יופיעו פרטיו, חנות דיגיטלית למכירת המוצרים והשירות עם מערכת ניהול הזמנות ורווחים, גלריית תמונות וסרטונים ומערכת לדירוג העסק. רוב העסקים לא צריכים יותר מזה כדי להצליח! את האתר יוכל כל עסק לקדם ברחבי הרשת בעזרתך כאחד מהמשווקים שלנו. אנחנו כפלטפורמת שיווק דיגיטלית שיתופית נקדם את אתר החברה במנועי החיפוש וברשתות החברתיות כדי להביא אלינו לאתר כמה שיותר גולשים שיפנו אל העסקים המפרסמים אצלנו וכך נרוויח ממכירותיהם.

_______________________________

סטארסלייק היא החברה הראשונה בישראל המפעילה אתר דירוג עסקים ומכירות דיגיטלי עם ליווי שיווקי, עסקי ומקצועי למגוון תחומי עסקים, במנועי החיפוש וברשתות החברתיות. מחצית מהעסקים לא מפרסמים ברשת את עסקיהם מכוון שיש להם חוסר מודעות לחשיבות הפרסום והשיווק, עלויות גבוהות של פרסום ושיווק חודשי ובניית אתר. גרוע מזה, יש ביניהם כאלה שמביעים אי אמון בשיווק, מכוון שהיו מי שהבטיחו להם תוצאות והם נחלו איתם כישלונות. 30% מהעסקים שכן מפרסמים ומשווקים, אומרים כי כמות הלקוחות אינה מספקת וגם הם מאבדים את אמונתם ב"מקדמים" השונים. 

אנחנו בסטארסלייק מעניקים לכל עסק מיני סייט בו יופיעו פרטיו, חנות דיגיטלית למכירת המוצרים והשירות, גלריית תמונות וסרטונים ומערכת לדירוג ברשת ובאתר. את האתר יוכל כל עסק לקדם ברחבי הרשת בעזרתך כאחד מהמשווקים שלנו. אנחנו כפלטפורמת שיווק דיגיטלית שיתופית נקדם את אתר החברה במנועי החיפוש וברשתות החברתיות כדי להביא אלינו לאתר כמה שיותר גולשים שיפנו אל העסקים המפרסמים וכך נרוויח ממכירותיהם.

הייחודיות שלנו! 

בשנת 2018 נסגרו כ 45,000 עסקים! בין היתר בגלל התנהלות שגויה ללא תכנון. מתוך זה, עם רצון להוביל שינוי, החברה הבינה שהפתרון להצלחתם של בעלי העסקים הוא לא רק דרך הפרסום והשיווק, אלא גם בעבודה פנימית בתוך העסק ויצירת תהליך עבודה ברור עם הצבת מטרות ויעדים ותיקון הכשלים שיובילו אותם להצלחה. החברה מציעה בשונה מכל שאר פלטפורמות הפרסום והשיווק, תהליך ליווי ובנייה עסקית באמצעות יועצים במגוון תחומים, על מנת לעזור לעסק לגדול ולהתפתח ולמנוע ממנו להיכנס להישרדות עד כדי סגירה. אנו מאמינים שהרווח הכספי שלנו כחברה לא יכול להגיע ללא שילוב מערכת השיווק הייחודית שלנו יחד עם הליווי המקצועי. 

יזמי החברה

את הרעיון הגו והקימו לכדי חברה שני היזמים דויד פלס ואליאסף פרץ, בעלי סוכנות פרסום דיגיטלית, אשר מתוך ניסיון העבודה שלהם מול עסקים ממגוון תחומים, הבינו את הצורך הקריטי של העסקים בישראל לפלטפורמת מסחר דיגיטלית עם מערכת שיווק זולה ואמינה שתדאג לאינטרסים של העסק לפני האינטרסים שלה, במטרה להוביל מהפכה בעולם העסקים, שתעזור לעסקים לצמוח ולגדול כמה שיותר

להקים עסק

 בימינו, די קשה להקים עסק מצליח בכוחות עצמך ולשרוד את התחרות. לכן, הדרך הטובה ביותר להיות עצמאי ולעבוד באזור הנוחות שלך ולהרגיש את התמיכה כמו עבודה בחברה, היא להיכנס למסגרת המציעה בראש ובראשונה שירות שיש בו צורך, שירות שנותן ערך אמתי לקונה, ושנית, מקום שנותן לך כיזם מתחיל ידע, ניסיון ותמיכה להתפתחות האישית והעסקית שלך. יזמי סטארסלייק החליטו להפיץ את השירות באמצעות שיווק שותפים +, על מנת להקים יחד מותג ארצי מנצח ובהמשך בינלאומי. הרי זה ברור לכולם שכוח העבודה של קבוצה כשהיא מתאגדת הוא הכי חזק שיש, ובוודאי כל דבר שירצו להשיג הם ישיגו! זה נקרא כוח חברתי.

תסכימו איתנו שכוח חברתי הוא הכוח העוצמתי ביותר בעולם, נכון? המהפכות הכי גדולות היו חברתיות. בגלל זה, החלטנו בסטארסלייק לעבוד יחד להקמה של מותג מצליח, שמעניק שירות עם ערך וליווי צמוד שלנו לבעלי עסקים, בכדי שימשיכו לרכוש ולהשתמש בשירות שלנו שנה אחר שנה. המטרה שלנו היא ליצור הכנסה פסיבית ומשמעותית לכל יזם בסטארסלייק. אם אדם אחד יחד עם משקיעים יכולים לבנות מותג ששווה מיליארדים, חשבו מה אלפי יזמים מרחבי העולם יכולים להשיג ביחד! האתר והמערכת שלנו מוכנים לעבודה כבר ועכשיו עומדת בפנייך ההזדמנות להצטרף אלינו לדרך ולבנות יחד את עתידך הכלכלי שאתה רוצה ועתיד החברה!

1

להתחלק ברווחי החברה

בשונה מכלל החברות בעולם, החליטה סטארסלייק לחלק את רוב רווחיה ליזמים שלה. כל יזם המצטרף לחברה ולוקח חלק משמעותי בקידומה, יזכה להתחלק ברווחי החברה מיום הצטרפותו. סטארסלייק תחלק עד 69%! מכל מכירה באתר, על מנת שכלל יזמי החברה ידחפו את סטארסלייק להצליח!

להרוויח מהמכירות שלך

כל יזם בחברה יקדם ברשת מגוון עסקים בתחומים שונים, על מנת ליצור תחרות הוגנת בין העסקים אותם הוא והחברה מקדמים. כל יזם שמצטרף לחברה יקבל קישור ייחודי רק לו, דרכו יוכל לשווק את העסקים אותם הוא מקדם. כל מכירה של שירות או מוצר שתעשה דרך קישורו, תתגמל אותו בעמלה של עד 50%!

2

3

גיוס יזמים

StarsLike רוצה להיות פלטפורמת הדירוג והמכירה המובילה בעולם לשירותים ומוצרים של בתי עסקים. בשביל זה, החברה זקוקה לקבוצת יזמים גדולה שיהוו מנוע הצמיחה להצלחה שלה. לכן, כל יזם חדש שיצטרף דרך יזם קיים, יקבל היזם הקיים עמלת גיוס של 200$! בתנאי שהיזם החדש הרוויח 13,500$.

ליווי שיווקי

StarsLike תלמד את היזמים שיצטרפו איך לשווק נכון ברשת את העסקים אשר מפרסמים באתר החברה. כל יזם שמשווק עסק המפרסם באתר, יקבל עמלת ליווי שיווקי של 20%! מדמי המנוי הנקיים של העסק בכל חודש, לאורך כל תקופת הלקוח באתר.

4

רוצים להצטרף לשירות ולשמוע עוד?

מלאו את הפרטים כאן למטה ונחזור אליכם מיד

הצטרפו לדרך שלנו!

יזם

הצטרף כיזם וקח חלק בהצלחת החברה
0
  • אתר אישי
  • מערכת ניהול רווחים
  • עמלת מכירה אישית
  • עמלת גיוס יזמים

יזם

הצטרף כיזם וקח חלק בהצלחת החברה
100 לחודש
  • אתר אישי
  • מערכת ניהול רווחים
  • עמלת מכירה אישית
  • עמלת גיוס יזמים
  • חלוקת רווחי חברה
המשתלמת

רוצים להרים את הדירוג של העסק שלכם ברשת?

מה הייתם שואלים ולא העזתם

שאלות ותשובות נפוצות

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

היי אנחנו כאן לכל שאלה

בטלפון

052-8323682

או שלחו לנו וואטספ